KONST / Litografier / Färglitografi 15243370
nr 1524 3370
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Vid Skeppsholmsbron. Signerad, numrerad 182/280, Färglitografi, bildmått: 45x65 cm, yttermått inklusive ram: 61x79 cm
Kondition: blekt
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
400 kr
måndag 27 februari 2023
kl 19:23:52
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm